Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • doradca zawodowy

  Konsultacja kariery

  269,00  z VAT

  Odblokuj swój potencjał zawodowy z pomocą wirtualnej konsultacji kariery!

   

  💬 Wirtualna burza mózgów z doradcą kariery, w trakcie której przeanalizujemy Twoje wyzwania i nurtujące Cię zagadnienia, związane z Twoją karierą zawodową. Przebieg konsultacji kariery zależy od Twoich potrzeb. Wysłucham Cię, przeanalizuję ważne dla Ciebie zagadnienia, zmobilizuję Cię do działania oraz zaproponuję rozwiązania. Podzielę się również z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

  🎧 Z naszej wirtualnej kawy wypuszczę Cię ze spersonalizowanymi do Ciebie i Twojej sytuacji rozwiązaniami, które wesprą Twój rozwój zawodowy.
  📍 Spotkanie potrwa 60 minut, a odbędzie się za pośrednictwem Google Meet.

  Nie czekaj na idealny moment — zacznij działać już dziś!

 • konsultacja-CV

  Pakiet: konsultacja kariery + napisanie CV

  549,00 649,00  z VAT

  Potrzebujesz kompleksowego rozwiązania, które wesprze Cię w przygotowaniach do zmiany zawodowej? Skorzystaj z pakietu Konsultacja kariery + CV na miarę. Pomogę Ci obrać najlepszą dla Ciebie ścieżkę kariery, a także przygotuję Cię do drogi.

  Szczegóły na temat tego, jak wygląda konsultacja kariery, a także, na czym polega usługa CV na miarę przeczytasz w zakładce Oferta.

  A jeśli potrzebujesz kompleksowego wsparcia, zerknij na ofertę Praca na miarę.

   

 • analiza CV

  Pakiet: konsultacja kariery + audyt CV

  399,00  z VAT

  Potrzebujesz kompleksowego rozwiązania, które wesprze Cię w przygotowaniach do zmiany zawodowej? Skorzystaj z pakietu Konsultacja kariery + audyt CV. W ramach tego pakietu otrzymasz wsparcie w wyborze odpowiedniej dla Ciebie ścieżki zawodowej oraz zweryfikujesz swoje CV pod kątem jego skuteczności,

  Szczegóły na temat tego, jak wygląda konsultacja kariery, a także, na czym polega usługa audytu CV przeczytasz w zakładce Oferta.