Cześć!

Mam na imię Karolina.
Wspieram ambitne kobiety w szukaniu satysfakcjonującej pracy w oparciu o zainteresowania, wartości oraz kompetencje.

Robię to, bo chcę Ci pokazać, że jesteś wartościową osobą, która w procesie rekrutacji może zaprezentować swoje atuty, a tym samym zdobyć wymarzoną pracę!

Gotowa na zmiany?

konsultantka kariery

Dołącz do grona kobiet, które razem ze mną zdobyły wymarzoną pracę!

konsultacja kariery

Konsultacja Kariery

60-minutowe spotkanie 1:1, w trakcie którego razem przeanalizujemy ważne dla Ciebie zagadnienia związane z karierą zawodową.

cv na miarę oferta

CV na miarę

Stworzę dla Ciebie profesjonalne CV, które będzie dostosowane do wybranej przez Ciebie oferty pracy, w oparciu o zasady pisania skutecznego CV.

oferta audyt cv

Audyt CV

Weryfikacja Twojego CV. Przeanalizuję Twój dokument, i pokażę, co możesz poprawić. Dam Ci wskazówki, jak dopasować CV do wybranego ogłoszenia z ofertą pracy.

Sprawdź, co mówią moje klientki, które po współpracy ze mną zdobyły satysfakcjonującą pracę!

"Bardzo polecam tą Panią każdemu, kto jest na jakimś zakręcie w swojej karierze. Bardzo merytorycznie i profesjonalnie omówiła ze mną moje CV i wskazała mi rzeczy, które mogłabym poprawić. Dodatkowo podzieliła się ze mną ogromem wiedzy i różnymi tipami. A to wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze."

Ola

"Spotkanie z Karoliną naprawdę otwiera głowę i zmusza do przemyśleń na temat kariery i tego, czego właściwie od pracy się oczekuje i co chce się robić. Nawet jeśli w tym momencie nie planuję zmiany pracy, to Karolina dała narzędzia, żeby uporządkować sobie pewne sprawy i przygotować się do zmiany pracy w przyszłości. Ze spotkania wyniosłam mnóstwo wskazówek, dzięki którym jestem lepiej przygotowana do wejścia w przyszłości na rynek pracy."

Ada

"Wszystkie informacje oraz uwagi były dla mnie bardzo cenne i pomocne. Informacja zwrotna została przekazana w sposób jasny i czytelny. Plus za konkretne przykłady i podpowiedzi jak można coś lepiej napisać lub zamienić. Szybki termin realizacji. Miła i przyjemna obsługa. Bardzo dobry kontakt i komunikacja. Polecam."

Bożena

"Bardzo dziękuję za Pani pomoc, tak dużej ilości danych się nie spodziewałam. Nie wiedziałam, że adresu się nie dodaje i ten wcześniejszy opis, który zrobiliśmy pod ogłoszenie o pracę. Chyba to zadecydowało, że od razu zadzwonili i dostałam tę pracę. Dzięki serdecznie za pomoc i będę Panią polecać."

Ewa

"Z całego serduszka polecam spotkanie z Karoliną! W bardzo krótkim czasie przekazała mi w zasadzie wszystkie potrzebne szczegóły, dotyczące pisania CV oraz kilka dodatkowych „trików”. Karolina jest super miła, ale jednak stanowcza, więc polecam, jeśli chcecie żeby ktoś szczerze powiedział wam, że coś „trzeba z CV natychmiast wyrzucić!”. Myślę, że każdej osobie, która szuka pracy, przyda się spotkanie z tak doświadczoną i kompetentną osobą."

Julia

"Karolino, konsultacja była świetna – czułam, że zależy Ci na tym, żeby mi pomóc Bardzo Ci dziękuję za przesłane linki i wskazówki – na niektóre rzeczy sama bym nie wpadła Dodałaś mi otuchy, żeby zawalczyć o pracę, na której mi zależy. Jeszcze raz dziękuję."

Małgorzata

Obserwuj mnie na Instagramie