|

„LinkedIn w praktyce” – Angelika Chimkowska

LinkedIn

Chciałabyś wykorzystać profil na LinkedIn, do szukania pracy, ale nie wiesz jak go uzupełnić i wykorzytać?

Czy warto posiadać profil na LinkedIn? Oczywiście! Zachęcam nie tylko do posiadania profilu na LinkedIn, ale również do aktywnego korzystania z możliwości, jakie możesz z niego wyciągnąć. Jeżeli szukasz pracy, chcesz zmienić pracę na lepszą lub myślisz o przebranżowieniu – posiadanie profilu na LinkedIn to Twoje bardzo cenne narzędzie.

Postanowiłaś, iż zakładasz profil na platformie, ale gubisz się w ustawieniach i nie masz pojęcia, co powinnaś wpisać w poszczególnej rubryczce? Chętnie pomogę Ci stworzyć profesjonalny profil na LinkedIn na konsultacji kariery. W trakcie spotkania online, przekażę, na czym co czego służy ta platforma, jak możesz z niej korzytać szukając pracy, klientów czy też partnerów biznesowych, a następnie wspólnie krok po kroku podpowiem, jak uzupełnić poszczególne sekcje. Możesz to również zrobić samodzielnie i wtedy zachęcam do zapoznania się z książką Angeliki Chimkowskiej – „LinkedIn w praktyce”.

Czy warto przeczytać książkę „LinkedIn w praktyce”?

Zdecydowanie warto! Publikacja pomoże Ci krok po kroku opracować profil na platformie, strategicznie go uzupełnić oraz wyposaży Cię w pakiet wskazówek, jak wykorzystać jego możliwości. Śmiało mogę napisać, iż poradnik jest dedykowany dla osób początkujących, które chcą założyć swój profil, albo też dla tych, którzy profil posiadają, ale nie mają pojęcia jak go uzupełnić i na co zwrócić uwagę. Autorka pokazuje jak zaprojektować nie tylko profil osobisty, ale również firmowy, a następnie jak nim zarządzać.

Wiesz, za co szczególnie cenię tę publikację? Za to, że jest to połączenie poradnika, zeszytu ćwiczeń oraz notatnika, gdzie możesz zapisywać swoje myśli i projektować strategię obecności na platformie. Uwielbiam zakreślać najważniejsze cytaty, robić notatki, zapisywać myśli, które pojawiają się w głowie w trakcie czytania. Ta książka zezwala na bazgranie po niej, a nawet do tego zachęca! 😊

LinkedIn
LinkedIn

Przygotowałam dla Ciebie kilka wybranych cytatów z książki, które znajdziesz poniżej:

„Charakter, jaki nadasz swoimi profilowi, w dużej mierze zależy od tego, kim jesteś i jakie masz biznesowe cele na LinkedIn.”

Sukces zawodowy możemy wpierać profesjonalną marką osobistą. I nie ma znaczenia, czy pracujemy na etacie, czy też prowadzimy własną firmę.”

„Informacje zawarte w profilu mają za zadanie utwierdzić Twojego idealnego klienta, że jesteś w stanie pomóc mu w jego problemie lub zrealizować jego aspiracje.”

Dziękuję wydawnictwu MT Biznes za przekazanie książki.
[współpraca MT-Biznes]

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *