|

Portale, gdzie możesz znaleźć dodatkową pracę!

praca-dodatkowa

Praca dodatkowa – gdzie szukać?

Aktualna sytuacja ekonomiczna spowodowała, iż w ciągu ostatnich kilku tygodni, dostałam wiele wiadomości z zapytaniem o to, gdzie można znaleźć dodatkową pracę. Osoby, z którymi rozmawiam, potrzebują pracy dorywczej lub krótkich zleceń, które mogą wykonywać w domu.  Dlatego też przygotowałam dla Ciebie listę portali/wyszukiwarek, gdzie możesz dorobić do pensji.

JJako konsultantka kariery, często dostaję pytanie: „Karolina, jaką pracę mogę wykonywać w domu?” W poniższych linkach znajdziesz pracę m.in.: w obszarze grafiki, wprowadzania danych, copywritingu, prowadzenia social media, fotografii, korepetycji, tłumaczeń, programowania czy np. video. Nie zdradzę nic więcej — częstuj się i korzystaj! Jeżeli po zapoznaniu się z listą, nadal masz chaos w głowie, związany z Twoją karierą, chętnie spotkam się z Tobą na konsultacji kariery i omówimy Twoją aktualną sytuację zawodową.

https://useme.com/pl/
https://www.freelancer.com/
https://www.oferia.pl/
https://strefajob.pl/
https://www.designer.pl/
https://zdalni.pl/
https://odfreelancera.pl/
https://zdalnyninja.pl/praca/
https://rocketjobs.pl/
https://www.olx.pl/d/oferty/q-pracadodatkowa/
https://pracaonline.net/
https://www.proz.com/
https://www.favore.pl/
https://www.freelance.pl/

Jak napisać CV, które zwiększy szansę na zdobycie dorywczej pracy?

  1. Napisz profil zawodowy – krótka prezentacja Twojej osoby: kim jesteś, jakie masz cechy osobowe, Twoje osiągnięcia oraz cel zawodowy.
  2. Uwypuklij w Twoim CV umiejętności, kursy czy doświadczenie, które posiadasz, a których oczekuje pracodawca w wybranej ofercie pracy.
  3. Pisz konkretnie – napisz jakich narzędzi używasz do pracy, jakich klientów pozyskałaś, dla kogo zrealizowałaś zlecenia.
  4. Zadbaj o przejrzystość oraz czytelność Twojego CV. Pracodawca chce w krótkim czasie dowiedzieć się, czy może się z Tobą skontaktować w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego.

Nikt nie odpowiada na CV, które stworzyłaś? Chętnie przygotuję dla Ciebie skuteczne CV, które uwypukli Twoje kluczowe kompetencje i atuty. Dodatkowo dokument aplikacyjny będzie posiadał słowa kluczowe, co zwiększy Twoją szansę na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną do wymarzonego pracodawcy!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *